Naučte se sebou zacházet tak, jak jste vždycky toužili, aby zacházeli s vámi

Telefonická konzultace

Terapii po Skypu nebo telefonu jsem už definitivně přestal nabízet, neboť ji dlouhodobě shledávám méně uspokojující, než je terapie vedená v osobním kontaktu.

Výjimkou je hodinová konzuiltace po telefonu nebo Skypu. Při ní se nepouštím do terapeutického vedení, pouze si povídáme, čili neaspirujeme na terapeutický zisk.

Konzultace je nabízena zejména pro tyto dva účely:

  • Probírání libovolných témat a otázek s těmi, kteří si chtějí jenom popovídat, protože hledají odpovědi na své otázky a třeba o nich nechtějí mluvit na Večerním povídání o terapii před druhými lidmi.
  • Jako přijímačky do terapie slouží hodinová konzultace k vzájemnému předběžnému důkladnému oťukání.

Hodinová konzultace trvá 60 minut a stojí 2600 Kč.

I když v terapii bývám často vyprodaný na několik měsíců dopředu, hodinovou konzultaci obvykle vmáčknu do diáře nejpozději do týdne od přihlášení.

Na konzultaci se můžete ihned přihlásit v Kontaktu.

Technické řešení konzultace

  • Skype používám bez kamery, pouze k hovoru. Použitelný je pouze někdy, což nejspíš záleží zejména na momentálních kondicích našich wifin, jejichž výpadky mohou být nervydrásající, proto jsem si Skype nijak neoblíbil. Moje uživatelské jméno na skypu je jhavelka (určeno pouze pro předem dojednané hovory, děkuji za pochopení).
  • Telefon – lze volat na číslo 603 483 135 (T-mobile), nebo mohu volat já - už i já mám neomezený tarif (tedy pouze v rámci české republiky:-).
Vnitřní dítě s vnějšími sluchátky

 

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa