Naučte se sebou zacházet tak, jak jste vždycky toužili, aby zacházeli s vámi

Večeře s terapeutem

Zvu vás na exkluzivní osobní setkání s dobročinným zaměřením

Při dobrém, doma vlastnoručně uvařeném jídle, si spolu budeme povídat o čemkoliv, co vás bude zajímat a předem slibuji, že vás nebudu nutit otevírat žádná vlastní citlivá témata, obzvlášť když se vám do nich nebude chtít :-) A zároveň spolu podpoříme dobrou věc.

Pro koho?

Pro všechny zájemce o osobní setkání, kteří si ho chtějí užít se vším pohodlím. Na večeři zvu pouze jednoho či dva hosty, je zaručeno naprosté soukromí.

Uvažujete-li o terapii, můžete Večeři s terapeutem využít jako přijímačky - možnost nezávazně si vyzkoušet, jak se se mnou cítíte (a já si vyzkouším, jak to jde s vámi :-).

Za jakých podmínek?

Účast na večeři je zpoplatněna.

  • Večeře pro jednoho hosta stojí 4000 Kč.
  • Večeře pro dvojici stojí 5000 Kč.

(Cena se vyvíjí podle zájmu, časem to chci dopracovat na ceny mnohonásobně vyšší, viz např. Oběd s šéfem Applu se vydražil za skoro sedm milionů :-)

Vybrané peníze jsou předávány jako dobročinný dar Škole pro výcvik vodicích psů pro nevidomé v Brně. Z této školy má vodicího psa i moje nevidomá klientka Zdenka Borýsková (viz např. její text Vy ale umíte žít), od které jsem dostal tip na tento sponzoring.

Nevidomá Zdenka Borýsková s vodicím psem

Kdy a kde?

U mě doma, viz Kontakt, termín se dohaduje individuálně.

Přihlašování

Večeře s terapeutem je určena pouze pro vážné zájemce. Cenu za večeři je třeba zaplatit předem. Doporučuji následující postup:

  • Rozmyslete si, chcete-li přijít sami nebo ve dvojici.
  • Zaplaťte předem aktuální vstupné, viz Kontakt.
  • Informujte mě o tom mailem (jhavelk@me.com) a dejte tam na sebe telefon. Uveďte též máte-li případná dietní omezení (já sám žádná nemám :-).
  • Až mi přijde platba na účet, ozvu se vám, abychom spolu dohodli vhodný den.
  • V dohodnutém termínu přijďte klidně hladoví a žízniví :-).

Storno podmínky

Za večeři omluvenou více než týden předem se poskytuje náhradní termín. Poplatek se v žádném případě nevrací, protože je neprodleně odesílán na dobročinný účet.

Reference:

Pane Havelko,

srdecne Vam dekuju za Vase vlidne prijeti u Vas doma na "Veceri s terapeutem" a exkluzivni veceri.

I dnes, uz po delsi dobe, si rada ve vzpominkach vracim Vas analyticky, pritom velmi vnimavy a citlivy pristup a pohled na svet. Porad vidim ve Vasich ocich i jakousi tvrdou rozhodnost na velmi jemnohmotne urovni.

Dekuji, ze jste mi, jako terapeutce, nechal nahlednout i do Vami vypracovane terapeuticke metody. Jo, delate svou praci dobre a umim si predstavit spokojenost Vasich klientu.

Preju Vam radost a uspokojeni ve Vasi dalsi praci.

Dekuji
Alena Horakova

Alena Horak
Autopathie
Autogenes Training
Psychologische Beratung

Oberwilerstrasse 10
4102 Binningen
061 / 712 11 43
alena.horak@gmx.ch
www.praxis-horak.ch

(1. 6. 2016)

 

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa